بخش (2)

 

 

Cleveland Clinic

کلینیک کلیولند با بالاترین امتیازات از نظر همتایان و تحلیلگران، به رتبه اول در بین 25 زنجیره تامین بهداشت و درمان گارتنر برای سال 2021 دست یافته است.

کلینیک کلیولند امسال به دلیل رهبری پایدار خود در زنجیره تامین بالینی در دامنه وسیعی از کنترل محصولات و خدمات، از جمله ساخت و سازهای جدید، داروها و خدمات خریداری شده، به اوج رسید. فناوری استفاده مبتنی بر RFID در بسیاری از حوزه‌ها فرایندی گسترش می‌یابد، ایمنی بیمار و درامد حاصل را افزایش می‌دهد و از دست دادن و انقضا را کاهش می‌دهد.

کلینیک کلیولند نیز امسال همکاری موثری داشت و 53 میلیون دلار هزینه خدمات غذا را بهبود بخشید و فناوری ارتقا یافته را در 81 وسیله نقلیه هدایت ‌شونده خودکار در پردیس اصلی که ستون فقرات خدمات را در شبکه بزرگ پردیس ارائه می‌کنند، آغاز کرد.

کلینیک کلیولند به صورت محلی و با تامین کنندگان متنوع به عنوان بخشی از شبکه مراقبت های بهداشتی سرمایه گذاری می کند و متعهد است که تنوع و هزینه های خود را از 80 میلیون دلار در سال 2020 به 160 میلیون دلار در سال 2025 افزایش دهد

تیم زنجیره تامین در کلینیک کلیولند همچنین در حال کار بر روی ابتکارات مراقبت در منزل، از هماهنگی مدل توزیع جدید بیمارستان در خانه تا ارائه وعده‌های غذایی متناسب با نظرات پزشکان برای بیماران دیابتی است.

در سال 2022، کلینیک کلیولند بیمارستان لندن خود را افتتاح خواهد کرد و ردپای جهانی خود را با در زنجیره تامین مراقبت‌های بهداشتی گسترش خواهد داد.

Banner Health

Banner Health رتبه 2 را در 25 زنجیره تامین برتر بهداشت و درمان Gartner در سال 2021 از نظر عملکرد قوی را به خود اختصاص داده است.

Banner کلمه “سیستم” را در زنجیره تامین نظام سلامت قرار داد،  این سیستم با رویکرد تعالی زنجیره تامین سازماندهی شده و هدفمند پیش می‌رود. بنر هزینه واقعی و کیفیت مراقبت از بیمار را با پذیرش در بخش اورژانس، میانگین مدت معطلی و بستری و هزینه های عمل اندازه گیری می‌کند.

از آنجایی که اندازه Banner در 22 سال گذشته 10 برابر شده است، زنجیره تامین تجارتی بسیار بزرگتر از کل شرکت در سال 2000 است. عملکرد زنجیره تامین بنر تا حد زیادی به دلیل دارایی های فیزیکی مانند مرکز توزیع و سرمایه گذاری در استعدادها می درخشد مانند همسویی با اهداف رشد و کیفیت مراقبت از بیمار سازمان و گسترش قابلیت های دیجیتال.

Ochsner Health System

سیستم سلامت Ochsner رتبه سوم را در 25 زنجیره تامین برتر بهداشت و درمان گارتنر برای سال 2021 دارد.

Ochsner تمایل دارد بگوید که زنجیره تامین “تسهیل کننده راه حل ها” است و انرژی و اراده را برای سیستم سلامت به ارمغان می آورد. این مدت طولانی است که یک زنجیره تامین بالغ داشته است، اما 18 ماه گذشته منجر به بهبودهایی شده است، Ochsner توانایی خود را در میان چالش‌های ناشی از همه‌گیری COVID-19 و طوفان آیدا به رخ کشید که منجر به دریافت امتیازات قوی از همتایان و تحلیلگران و بهبود کیفیت عملکرد مراقبت شد.

مانند بسیاری از سیستم‌های بهداشتی، Ochsner روی تاب‌آوری در قالب همکاری با تامین‌کنندگان کلیدی و ایجاد یک انبار زنجیره تامین سرمایه‌گذاری کرد. اما Ochsner یک قدم فراتر رفت و روی توانایی تولید PPE در دو کارخانه SafeSource Direct که 2200 نفر را استخدام می‌کند، سرمایه گذاری کرد.

این ابتکار خطوط بین سیستم بهداشت و تولید کننده مستقل را محو می کند. این فرصت را برای Ochsner فراهم می کند تا به سایر مشتریان در خط خدمات کمک کند و در عین حال اصول ESG را برای اهداف پایدار و DEI حفظ کند.

علاوه بر این، با انتشار کرونا و وقوع طوفان، تیم زنجیره تامین Ochsner از جوامع محلی خود از طریق “OchsnerMart” پشتیبانی کرد، که پوشک، غذا و سایر لوازم مصرفی را برای افراد نیازمند فراهم می‌کرد.

منبع :گارتنر