دبیر دومین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین، برنامه و زمانبندی دومین دوره این جایزه را در دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی‌تکنیک تهران) تشریح کرد.
دکتر بهروز کریمی، دبیر جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین گفت: با جلسات هم‌اندیشی که کمیته اجرایی برای برگزاری دومین دوره این جایزه داشت به این جمع‌بندی رسیدیم که با توجه به شیوع ویروس کرونا و وجود شرایط خاص در کشور، زمانبندی برگزاری دومین دوره جایزه را از مهر ۹۹ به اسفند ۹۹ منتقل کنیم که با توجه به مشخص‌تر شدن وضعیت، متعاقبا زمان دقیق آن اطلاع‌رسانی خواهد شد.
دکتر کریمی افزود : از ویژگی‌های دومین دوره جایزه، تاکید بر فعال کردن سایر بخش‌ها از جمله نمایشگاه، فعال شدن سطوح سه ستاره و چهارستاره تقدیرنامه و برنامه‌هایی در جهت توانمندسازی ارزیابان است. بهره‌گیری از تجربیات دوره گذشته و نیز تکیه بر نقش پررنگ کمیته علمی برای بسط مدل در سایر رسته‌های مرتبط از جمله اهداف این دوره خواهد بود.
دبیر جایزه عنوان کرد : برنامه‌های آتی در خصوص فراخوان شرکت‌کنندگان در بخش‌های مختلف جایزه و نیز تربیت ارزیاب‌ها از طریق تارنمای این جایزه در دسترس قرار خواهد گرفت.
وی گفت : خوشبختانه در اولین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین در مهرماه ۱۳۹۸، تعداد ۲۰ شرکت حضور داشتند که ۴ شرکت تقدیرنامه و ۱۲ شرکت موفق به دریافت گواهینامه شدند. نگاه ویژه این جایزه، پیوند موثر بین استارت‌آپ‌ها و صنعت بوده است که با مشارکت ۴۲ استارت‌آپ و انتخاب ۶ استارت‌آپ برتر در نخستین دوره جایزه نمود داشته است.