شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان به جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین پیوست.
طی چند سال اخیر ظهور فناوری‌های نوین در بازارهای جهانی، مدیریت زنجیره تأمین را بیش از پیش ضروری ساخته است، به نحوی که سازمان‌های مختلف برای حفظ جایگاه رقابتی خود، می‌بایست به استفاده از مفاهیم و تکنیک‌های لجستیک و مدیریت زنجیره تأمین بپردازند. پیرو برگزاری جلسه مشترک میان کمیته علمی جایزه و مدیران ارشد دیجی کالا در محل آن سازمان و بررسی مدل ارزیابی و راه های بهبود سیستم لجستیک و زنجیره تامین آن مجموعه در این فرآیند، مقرر شد این شرکت در دومین دوره جایزه در سطح تقدیرنامه حاضر گردد.
به منظور توسعه صنایع آهن و فولاد کشور و در راستای چشم انداز 20 ساله توسعه اقتصادی و اجتماعی، شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان با همکاری سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) و با مشارکت شرکت‌های سرمایه‌گذاری غدیر، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو و شرکت فولاد آلیاژی ایران در سال 1385 تاسیس شد.
کارخانه احیای مستقیم تولید آهن اسفنجی با ظرفیت تولید سالیانه 800 هزار تن در سال با هدف تامین آهن اسفنجی مورد نیاز واحدهای ذوب و ریخته‌گری استان یزد و سایر تولیدکنندگان فولاد در کشور، در 25 کیلومتری شهر اردکان، استان یزد و در مجاورت گندله‌ سازی چادرملو و شرکت آهن و فولاد ارفع در محدوده‌ای به وسعت 86 هکتار احداث شده است.