دومین جلسه شورای سیاستگذاری (2)

به گزارش دبیرخانه این جایزه، دومین جلسه شورای سیاستگذاری این جایزه با حضور و مشارکت نمایندگانی از وزارتخانه ها و سازمان های مختلف از قبیل مجلس شورای اسلامی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت راه و شهرسازی، اتاق اصناف ایران، اتاق تعاون ایران، اتحادیه کشوری فروشگاه­های زنجیره­ای، انجمن صنفی شرکت­های حمل و نقل بین المللی و … در تاریخ 98/3/21 در محل دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد.

در این نشست اعضای دبیرخانه به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در چند ماه اخیر پرداختند؛ برگزاری 3 دوره تخصصی تربیت ارزیاب، چاپ کتاب مدل جایزه توسط جهاد دانشگاهی، برگزاری سمینار رایگان آشنایی با مدل تعالی لجستیک و زنجیره تامین، پیگیری و مذاکره با 100 شرکت در حال ثبت نام در جایزه و  … برخی از این اقدامات است.

دومین جلسه شورای سیاستگذاری جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین(1)

در این جلسه مقرر گردید نمایندگان اعضاء شورای سیاستگذاری برای حضور و مشارکت جدی شرکت های تابعه در جایزه، معرفی کارشناسان سازمان ها و دستگاه های دولتی و اطلاع رسانی ازطریق روابط عمومی و کانال های ارتباطی اقدامات لازم را انجام دهند.

جایزه ملی لجستیک به همت پردیس تخصصی مدیریت و مهندسی صنایع و با حضور اساتید و نمایندگان از وزارتخانه های مختلف در 2 سطح تقدیر نامه و گواهینامه در مهرماه سال 1398 به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در قالب همایش، استارتاپ و نمایشگاه برگزار خواهد شد.