0
0
0
0
روز
0
0
ساعت
0
0
دقیقه
0
0
ثانیه

آخرین مهلت برای ثبت نام در دوره تربیت ارزیاب جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین

دوشنبه 29 بهمن، آخرین مهلت برای ثبت نام در نخستین دوره تربیت ارزیاب جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین که طی روزهای 1 و 2 اسفندماه 1397 در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد، می‌باشد.

هدف از این کارگاه آموزشی، آشنایی شرکت کنندگان با نحوه ارزیابی لجستیک و زنجیره تامین در یک سازمان و اصول تدوین اظهارنامه بر اساس الگوی تعالی لجستیک و زنجیره تامین است.

محتوای آموزشی نخستین دوره تربیت ارزیاب جایزه که برای یک دوره 16 ساعته برنامه‌ریزی شده است، شامل سرفصل‌های زیر خواهد بود:
• اصول و مبانی لجستیک و زنجیره تامین
• مدل‌های بین‌المللی زنجیره تامین با تاکید بر مدل مرجع SCOR
• معیارها و زیرمعیارهای مدل جایزه ملی لجستیک
• منطق ارزیابی رادار و امتیازدهی

دسترسی سریع

درباره ما

ثبت نام
اخبار
سازمان
رویدادها
گالری تصاویر
تماس با ما

یکی از راهکارهایی که بسیاری از کشورها در راستای اشاعه موضوعی خاص از آن بهره میجویند، تعریف جوایز ملی است. در حال حاضر در کشور ما نیز چنین جوایزی در حوزه‌های مختلف تعریف شده و هر ساله شرکت‌های برتر در آن شناسایی و معرفی میشوند که از جمله آن‌ها میتوان به جایزه ملی بهره‌وری و تعالی سازمانی؛ جایزه ملی کیفیت و مانند آن اشاره نمود. به دنبال موفقیت مدل‌های سنجش تعالی، تلاش‌هایی جهت طراحی جوایز بخشی شده است. یکی از بخش‌هایی که کشورهای پیشرو اقدام به طراحی جایزه برای آن کرده‌اند، لجستیک و زنجیره تامین است. در این بین و با توجه به اهمیت امور لجستیک و زنجیره تامین؛ به نظر میرسد جای جایزه‌ای تحت عنوان «جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین» در کشورمان خالی باشد. این نوع جایزه که توسط کشورهای مختلفی در سطح ملی و یا منطقه‌ای تعریف شده است، با توجه به استانداردهای لجستیک و زنجیره تامین و شاخص‌های مرتبط با آن، به ارزیابی شرکت‌ها و زنجیره‌های تأمین پرداخته و به نقطه عطفی در رشد این حوزه تبدیل شده است.

جایزه

0
محتوای شما به اینجا می رود

همایش

نمایش

استارت آپ

نمایش

نمایشگاه

نمایش

همراهان علمی و رسانه‌ای

حامیان